Найкраща якість

листя сенни

Преміальна якість

Сенна Стручки

Стручки сенни — це насіннєві коробочки рослини сенни. Травники та природні лікарі рекомендують добавки сенни для лікування легких випадків запору. Однак ви повинні вживати заходів обережності, коли ви використовуєте будь-які проносні засоби для лікування запору, включаючи стручки сенни. Поговоріть із медичним працівником, перш ніж вживати будь-який проносний засіб, наприклад, стручки сенни, навіть якщо вони доступні без рецепта. М’який проносний ефект Рослина сенна містить сильний проносний засіб – антрахінони. Плід і стручок рослини сенна мають нижчу концентрацію антрахінонів, ніж листя рослини.

Сенни, як правило, є чагарниками або напівчагарниками родини Fabacease. Сенна — це невеликий чагарник висотою близько 2 футів. це бліда зелена стебло і маленькі жовті квіточки. Листя парні, тому стручки довгасті. Prime no 05 – це якість листя сенни, яка дуже популярна у виробників екстракту сенни.

Листя сенни використовують як проносний засіб через наявність сеннозидів. Підсолоджений настій листя сенни може бути цінним проносним для дітей , і тому рідкий екстракт або відповідний еліксир можна використовувати також замість препаратів із листя. Багато практикуючих вважають ці препарати більш впевненими у своїх діях і викликають менший тиск.

листя сенни
Прайм 05

листя сенни
Прайм 03

Ми пропонуємо ПОРОШОК ЛИСТЯ СЕННИ, який використовується як проносний засіб або для полегшення запорів, або, в деяких випадках, для схуднення. ЛИСТЯ СЕННИ володіють стимулюючими та подразнюючими проносними властивостями, а також охолоджуючими та антибактеріальними властивостями. Пропонований нами ПОРОШОК ЛИСТЯ СЕННИ також діє як ефективний засіб для знищення паразитів і вигнання глистів з кишкового тракту. Крім цього, він також є інгредієнтом деяких звичайних проносних засобів, що відпускаються без рецепта. Це часто використовується для очищення кишечника перед діагностичними тестами, такими як колоноскопія.

листя сенни
порошок

Сенна стебло

листя сенни
ЧАЙ НАРІЗ

Листя сенни T Cut широко використовуються у виробництві трав’яного чаю/чаю для схуднення. Цей Senna залишає T cut, щоб мати широкий попит на світовому ринку. Наша команда має досвід у вирощуванні та обробці цього листя відповідно до необхідних вимог. Ми пропонуємо їх нашим клієнтам за доступними цінами та в міцній паперовій упаковці. Jainika Export Import Pvt Ltd є одним з найкращих виробників, постачальників та експортерів листя сенни T Cut & Senna T Cut з Індії. Ми надаємо високоякісний сорт Senna T Cut зі 100% органічним землеробством, що робить нас відомим експортером і постачальником листя Senna T Cut у всьому світі.

листя сенни
ЕКСТРАКТ

Преміальна якість

Сенна Прайм 02

Senna — це схвалений FDA проносний засіб без рецепта. Його використовують для лікування запорів, а також для очищення кишечника перед діагностичними тестами, такими як колоноскопія. Сенна також використовується для синдрому подразненого кишечника (СРК), геморою та схуднення. Плід сенни здається ніжнішим, ніж лист сенни. Стручки сенни — це в основному висушені майже стиглі плоди стручків олександрійської сенни (Cassia  angustifolia) та касії узколистої (стручки індійської сенни), що належать до родини бобових. Стручки сенни — це висушені плоди рослини сенни, які збирають переважно на північному заході Індії. Стручки сенни використовують як проносний і проносний засіб. Стручки сенни, рослинний проносний засіб, використовуються для лікування різних захворювань. Висушені стручки сенни можна заварювати в чай і використовувати в основному як проносний і проносний засіб.

We'd love to hear from you

Contact Us

JAINIKA EXPORT IMPORT PRIVATE LIMITED є провідним виробником, експортером, постачальником та переробником листя сенни преміум якості (Cassia Angustifolia), стручок сенни, сенни T Cut, порошку листя сенни, порошку стручків сенни, стебла сенни та екстрактів сенни (сеннозід кальцію) з Індія.

Send us a Message

2015-2021 © Copyright Jainika Export Import Private Limited. All Rights Reserved.