PREMIUM KVALITĀTE

Senna Pods

Sennas pākstis ir sennas auga sēklu pākstis. Herbalisti un dabas ārsti iesaka Senna Pod piedevas, lai ārstētu vieglus aizcietējuma gadījumus. Tomēr, lietojot caurejas līdzekļus aizcietējuma ārstēšanai, jums jāievēro piesardzības pasākumi, tostarp senna pākstis. Pirms jebkuru caurejas līdzekļu, piemēram, senna pākstīm, lietošanas konsultējieties ar medicīnas speciālistu, lai gan tie ir pieejami bezrecepšu veidā. Maiga caureju veicinoša iedarbība Sennas augs satur spēcīgu caureju veicinošu līdzekli, ko sauc par antrahinoniem. Sennas auga augļos un pākstīs ir zemāka antrahinonu koncentrācija nekā auga lapās.

Sennas parasti ir dzimtas fabacease krūmi vai apakškrūmi. Senna ir mazs krūms aptuveni 2 pēdas augsts. tas ir gaišs, zaļš kāts un mazi dzelteni ziedi. Lapas ir pārī, un tāpēc pākstis ir iegarenas. Prime no 05 ir sennas lapu kvalitāte, kas ir ļoti iecienīta sennas ekstrakta ražotājiem.

Senna Leaves lieto kā caurejas līdzekli sennosīdu klātbūtnes dēļ. Saldināts sennas lapu uzlējums var būt vērtīgs caurejas līdzeklis jauniešiem, tāpēc lapu preparātu vietā var izmantot arī šķidro ekstraktu vai atbilstošo eliksīru. Daudzi praktizētāji uzskata, ka šie preparāti ir drošāki savā darbībā un rada mazāku saķeri.

Senna lapas
Prime 05

Senna lapas
Prime 03

Mēs piedāvājam SENNA LEAVES POWDER, ko izmanto kā caurejas līdzekli, lai mazinātu aizcietējumus vai dažos gadījumos, lai palīdzētu zaudēt svaru. SENNAS LAPĀM piemīt stimulējošas un kairinošas caureju veicinošas īpašības, kā arī atvēsinošas un antibakteriālas īpašības. Mūsu piedāvātais SENNA LEAVES POWDER darbojas arī kā efektīvs līdzeklis pret parazītu iznīcināšanu un tārpu izvadīšanu no zarnu trakta. Bez tam tā ir arī dažu parasto bezrecepšu caurejas līdzekļu sastāvdaļa. To bieži izmanto, lai iztīrītu zarnas pirms diagnostikas pārbaudēm, piemēram, kolonoskopijām.

Senna lapas
pulveris

SENNA ATMĀJAS
TĒJAS GROZĒJUMS

Senna Leaves T Cut plaši izmanto zāļu/novājēšanas tējas ražošanā. Šī Senna atstāj T griezumu, lai tam būtu plašs pieprasījums pasaules tirgū. Mūsu komandai ir zināšanas par šo lapu kultivēšanu un apstrādi atbilstoši nepieciešamajām prasībām. Piedāvājam tos saviem klientiem par saprātīgām cenām un izturīgā papīra maisiņu iepakojumā. Jainika Export Import Pvt Ltd ir viens no labākās kvalitātes Senna lapu T Cut & Senna T Cut ražotājiem, piegādātājiem un eksportētājiem no Indijas. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes Senna T Cut ar 100% bioloģisko lauksaimniecību, kas padara mūs par slavenu Senna Leaves T griezto lapu eksportētāju un piegādātāju visā pasaulē.

SENNA ATMĀJAS
EKSTRAKTS

PREMIUM KVALITĀTE

Senna lapas Prime 02

Senna ir FDA apstiprināts bezrecepšu caurejas līdzeklis. To lieto, lai ārstētu aizcietējumus, kā arī lai attīrītu zarnas pirms diagnostikas pārbaudēm, piemēram, kolonoskopijas. Senna lieto arī kairinātu zarnu sindroma (IBS), hemoroīdu un svara zaudēšanas gadījumos. Šķiet, ka Sennas augļi ir maigāki par sennas lapu. Sennas pākstis būtībā ir kaltēti gandrīz nogatavojušies Aleksandrijas sennas pākstīm (Cassia angustifolia) un Cassia angustifolia (Indijas sennas pākstīm), kas pieder Leguminosae ģimenei. Senna pāksts ir žāvēts sennas auga auglis, ko galvenokārt novāc Indijas ziemeļrietumos. Senna pākstis tiek izmantotas kā attīrīšanas un caurejas līdzeklis. Senna pākstis, augu izcelsmes caurejas līdzeklis, tiek izmantots dažādu slimību ārstēšanai. Žāvētas sennas pākstis var pagatavot tējā un izmantot kā attīrīšanas un caurejas līdzekli.

We'd love to hear from you

Contact Us

JAINIKA EXPORT IMPORT PRIVATE LIMITED ir vadošais augstākās kvalitātes Senna lapu (Cassia Angustifolia), Senna pāksts, Senna T Cut, Senna lapu pulvera, Senna pāksts pulvera, Senna stublāju un Senna ekstraktu (kalcija sennosīds) ražotājs, eksportētājs, piegādātājs un pārstrādātājs. Indija.

Send us a Message

2015-2021 © Copyright Jainika Export Import Private Limited. All Rights Reserved.