PRÉMIOVÁ KVALITA

Senna Pods

Senna lusky jsou semenné lusky rostliny senna. Bylinkáři a přírodní lékaři doporučují doplňky Senna Pod k léčbě mírných případů zácpy. Měli byste však přijmout bezpečnostní opatření, když používáte jakékoli projímadlo k léčbě zácpy, včetně lusků senny. Promluvte si s lékařem před konzumací jakéhokoli projímadla, jako jsou senna lusky, i když jsou volně prodejné. Jemné projímavé účinky Rostlina senna obsahuje silné projímadlo zvané antrachinony. Plody a lusk rostliny senna mají nižší koncentraci antrachinonů než listy rostliny.

Senny jsou typicky keře nebo podkeře z čeledi fabacease. Senna je malý keř vysoký asi 2 stopy. je to bledý, zelený stonek a malé žluté květy. Listy jsou párové a proto lusky podlouhlé. Prime no 05 je kvalita listů senny, která je velmi oblíbená u výrobců extraktu ze senny.

Senna Leaves se používá jako projímadlo kvůli přítomnosti sennosidů. Slazený nálev z listů senny může být pro mladé lidi cenným projímadlem, a proto lze místo přípravků z listů použít i tekutý extrakt nebo odpovídající elixír. Tyto přípravky jsou mnohými praktikujícími považovány za jistější ve svých činnostech a způsobují menší úchop.

SENNA ODCHÁZÍ
Prime 05

SENNA ODCHÁZÍ
Prime 03

Nabízíme SENNA LEAVES POWDER, které se používají jako projímadlo, buď k úlevě od zácpy, nebo v některých případech na pomoc při hubnutí. SENNA LEAVES mají stimulační a dráždivé projímavé vlastnosti, stejně jako chladivé a antibakteriální vlastnosti. Náš nabízený SENNA LEAVES POWDER funguje také jako účinný vermifug k ničení parazitů a vyhánění červů ze střevního traktu. Kromě toho je také součástí některých běžných volně prodejných laxativ. To se často používá k vyčištění střeva před diagnostickými testy, jako jsou kolonoskopie.

SENNA ODCHÁZÍ
powder

Senna stem

SENNA ODCHÁZÍ
TEA CUT

Senna Leaves T Cut široce používaný při výrobě bylinných/zeštíhlujících čajů. Tento Senna opouští T cut, aby měl širokou poptávku na globálním trhu. Náš tým má zkušenosti s pěstováním a zpracováním těchto listů podle požadovaných požadavků. Našim klientům je nabízíme za rozumné ceny a v odolných papírových sáčkových obalech. Jainika Export Import Pvt Ltd je jedním z nejkvalitnějších výrobců, dodavatelů a vývozců listů senny T Cut & Senna T Cut z Indie. Poskytujeme vysoce kvalitní Senna T Cut se 100% ekologickým zemědělstvím, což z nás dělá renomovaného vývozce a dodavatele Senna Leaves T cut po celém světě.

SENNA ODCHÁZÍ
EXTRACT

The premium quality

Senna Prime 02

Senna je laxativum bez předpisu schválené FDA. Používá se k léčbě zácpy a také k vyčištění střeva před diagnostickými testy, jako je kolonoskopie. Senna se také používá při syndromu dráždivého tračníku (IBS), hemoroidech a hubnutí. Ovoce Senna se zdá být jemnější než list senny. Senna lusky jsou v podstatě sušené téměř zralé plody alexandrijských lusků senny (Cassia angustifolia) a Cassia angustifolia (indické lusky senny), patřících do čeledi Leguminosae. Senna lusk je sušené ovoce rostliny senna, která se sklízí hlavně v severozápadní Indii. Lusky Senna se používají jako projímadlo a projímadlo. Senna lusky, bylinné projímadlo, se používají k léčbě různých onemocnění. Sušené lusky senny lze uvařit do čaje a použít v podstatě jako projímadlo a projímadlo.

We'd love to hear from you

Contact Us

JAINIKA EXPORT IMPORT PRIVATE LIMITED je předním výrobcem, vývozcem, dodavatelem a zpracovatelem listů Senna Premium kvality (Cassia Angustifolia), Lusky Senna, Cut Senna T, Prášek z listů Senna, Prášek Senna Pods, Stonky Senna a extrakty Senna (Vápník Sennoside) z Indie.

Send us a Message

2020 © Copyright Jainika Export Import Private Limited. All Rights Reserved.